GMINA KSIĄŻ WIELKI

Po burzliwej kampanii wyborczej opadł kurz. Dla wielu z nas był to czas wyjątkowo trudny i czasami bolesny. Dnia 21 kwietnia 2024r., wolą większości wyborców zostałem wybrany na Burmistrza Miasta i Gminy Książ Wielki. Raz jeszcze dziękuję za zaufanie i obiecuję sprostać stawianym mi wymaganiom. Szczególne podziękowania kieruję w stronę moich najbliższych, którzy niejednokrotnie służyli mi pomocą. 

Nie zapominam o złożonych w czasie kampanii obietnicach. Stawiam na współpracę nas wszystkich. Świadomość, że to od lokalnej społeczności zależy wygląd naszej Gminy jest kluczem do tak wyczekiwanych zmian.

W pierwszych dniach urzędowania odbyłem kilkadziesiąt spotkań i rozmów, w tym z pracownikami Urzędu, jednostkami organizacyjnymi Gminy oraz Radą Nadzorczą spółki Składowiska Odpadów Mianocice, przedstawiając moje oczekiwania i główne kierunki zmian.

Tylko w pierwszym tygodniu podjęliśmy działania dotyczące monitoringu obiektu sportowego ORLIK, aby wydłużyć godziny dostępności obiektu. Podjęto działania w celu zmian organizacji czasu pracy Urzędu oraz godzin obrad Sesji Rady Miasta i Gminy na godziny popołudniowe. Podjęto działania zmierzające do modyfikacji oficjalnej strony internetowej Urzędu.

Bezzwłocznie przystąpiono do realizacji najważniejszych spraw. Naszym największym sprzymierzeńcem jest wspólna chęć do działań, jednak wrogiem czas. Proszę o wyrozumiałość. Głęboko wierzę, że  uda nam się przeprowadzić reformy, na które wszyscy czekamy.

 

                                       Marek Płonczyński

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.