GMINA KSIĄŻ WIELKI

Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

 

     Gminny Ośrodek Zdrowia w Książu Wielkim, bo taką nazwę nosił do 1996 roku, podlegał Zespołowi Opieki Zdrowotnej w Miechowie. Na mocy uchwały Nr XV/106/96 Rady Gminy w Książu Wielkim z dnia 15 lutego 1996 roku w sprawie wyrażenia stanowiska Rady Gminy w Książu Wielkim dotyczącego przejęcia zadań podstawowej opieki zdrowotnej w Książu Wielkim kontrolę nad jednostką przejęła od 1 lipca 1996 roku Rada Gminy w Książu Wielkim. Tego samego dnia na mocy uchwały nr XVI/113/96 z dnia 2 kwietnia 1996 roku, Gminny Ośrodek Zdrowia zmienił nazwę na Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Książu Wielkim. Głównym celem funkcjonowania Zakładu jest udzielanie świadczeń zdrowotnych i promocja zdrowia na terenie Gminy. Nadzór nad działalnoscią PZOZ w zakresie uregulowanym ustawą, sprawuje Rada Gminy w Książu Wielkim. Organem doradczym Kierownika jest Rada Społeczna Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Książu Wielkim.

INFORMACJE DLA PACJENTÓW
(aktualizacja: maj 2024 r.)

     W naszej Przychodni, w trosce o kompleksowość świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej, Pacjenci mogą korzystać z usług lekarzy rodzinnych, pielęgniarek środowiskowo - rodzinnych i poradni specjalistycznych. Każdy ubezpieczony ma tu prawo do wyboru dowolnego lekarza. Aby wybrać swojego lekarza rodzinnego czy pielęgniarkę należy osobiście wypełnić deklarację wyboru. Otrzymacie je Państwo w rejestracji.

     Podane poniżej godziny pracy lekarzy Poradni POZ mogą zmieniać się w zależności od potrzeb i sytuacji (np. urlopy, choroby, szkolenia itp.). Szczegółowe informacje na temat godzin pracy lekarzy można uzyskać telefonicznie pod numerem telefonu 041 38 38 017


Godziny Pracy Gabinetów Lekarskich w PZOZ Książ Wielki - kliknij tutaj

Adres strony BIP

bip.malopolska.pl/pzozdrowotnej

Adres strony www

 

Kontakt

Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Książu Wielkim

ul. Warszawska 17A

32-210 Książ Wielki

tel. 41 383 80 17

fax. 41 383 82 71

 

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.