GMINA KSIĄŻ WIELKI

Ogłoszenia

Wszystkie osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny, które zawnioskowały o Kartę Dużej Rodziny przed 1 stycznia 2018r., do końca roku 2019 mogą bezpłatnie domówić drugą elektroniczną formę tej Karty.

Począwszy od stycznia będzie się to wiązało z opłatą 9,21zł. 

Należy przypomnieć, że od 1 stycznia 2018 r. KDR dostępna jest również w formie aplikacji na urządzenia mobilne. Dzięki powyższemu rozwiązaniu w jednej aplikacji można wyświetlić swoją Kartę, a w przypadku rodziców – także karty pozostałych członków rodziny. Ponadto, można wyszukać najbliższe punkty, w których KDR jest honorowana, a także wyszukać partnerów programu m.in. po lokalizacji i kategorii.

     Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w projekcie "Zarządzanie zespołem wielopokoleniowym", skierowanym do firm zatrudniających więcej niż 9 pracowników. Szczegóły w ulotce do pobrania poniżej.

Czytaj więcej...

jaksa

Ogłoszenie  o Naborach wniosków

dotyczące naboru wniosków o przyznanie pomocy  w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”,

objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

 

Miechowskie  Stowarzyszenie Gmin Jaksa  Lokalna Grupa Działania

 

działająca na terenie gmin:
Charsznica,  Gołcza,  Kozłów,  Książ Wielki,  Miechów,  Racławice,  Słaboszów

informuje o możliwości składania

wniosków o przyznanie pomocy na operacje z zakresu:

Czytaj więcej...

     W czwartek, 17 października o godz. 9. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Miechowie rozpocznie się spotkanie informacyjne dla  rolników. Jego głównym tematem będą propozycje wniosków na działania inwestycyjne jakie jeszcze można złożyć w Agencji Restrukturyzacji i Medernizacji Rolnictwa do końca 2019 roku.

Czytaj więcej...

     Ostrzega się przed silnym wiatrem, który na terenie powiatu miechowskiego wystąpi z prawdopodobieństwem 90 proc. w poniedziałek 30 września od godz. 3. rano do północy. Będzie wiało z południowego zachodu i zachodu ze średnią prędkością 40-50 km/h, a w porywach do 100 km/h. Ostrzeżenie meteorologiczne nr 178 można pobrać poniżej.

Czytaj więcej...

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.