GMINA KSIĄŻ WIELKI

Ogłoszenia

     Komenda Uzupełnień Wojskowych w Krakowie zaprasza wszystkich zinteresowanych służbą lub szkoleniem w Wojsku Polskim na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w Miechowie w ramach kampanii „Zostań Żołnierzem RP”. Szczegóły podajemy poniżej.

Czytaj więcej...

     Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało materiał filmowy zawierający 10 porad policjantów dotyczących bezpieczeństwa dzieci podczas zimowego wypoczynku. Adresatami przygotowanego materiału są rodzice. Poniżej zamieszczamy link do tego filmu.

Czytaj więcej...

Ligo akcji SOW     Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, chcąc zwiększyć dostępność  wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnościami, uruchomił SOW - System Obsługi Wsparcia finansowanego ze środków PFRON. Od 1 stycznia 2020 roku wniosek dotyczący turnusu rehabilitacyjnego, a także przedmiotów ortopedycznych - aplikujący o dofinansowanie ze środków PFRON, można złożyć przez Internet bez wychodzenia z domu. Linki do pobrania szczegółowej informacji na ten temat oraz plakatu akcji podajemy poniżej.

Czytaj więcej...

Uprzejmie informujemy, że w 2020 r. Urząd Statystyczny w Krakowie będzie prowadził na terenie całego województwa małopolskiego liczne badania ankietowe. Podstawę prawną realizacji badań statystycznych stanowi ustawa z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej (Dz. U. z 2019 r. poz. 649, z późn. zm.) oraz coroczne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na dany rok.
Wszystkie badania ankietowe na terenie województwa małopolskiego realizowane są przez pracowników Urzędu Statystycznego w Krakowie (ankieterów i teleankieterów statystycznych) metodą wywiadu bezpośredniego lub wywiadu telefonicznego w gospodarstwach domowych, gospodarstwach rolnych, punktach usługowych, targowiskach oraz na przejściach granicznych. Każdy z ankieterów posiada legitymację służbową podpisaną przez Dyrektora Urzędu Statystycznego w Krakowie oraz upoważnienie do przeprowadzenia badań ankietowych na terenie województwa małopolskiego.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.