GMINA KSIĄŻ WIELKI

Ogłoszenia

Znamy już listę wszystkich zadań, które zostaną dopuszczone do głosowania w ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Wynik jest rekordowy: mieszkańcy będą mogli wybierać spośród aż 188 zadań – czyli o 38 więcej niż przed rokiem. Głosowanie rozpocznie się już 9 września i potrwa do końca miesiąca.

Wiosną, w trakcie składania propozycji zadań mieszkańcy zgłosili aż 239 propozycji – najwięcej w historii wszystkich edycji. Teraz pozytywną weryfikację przeszło aż 188 pomysłów. Najwięcej z nich, bo 38, dotyczy subregionu Miasto Kraków. Na drugim miejscu jest Subregion Tarnowski, z 37 zadaniami, a na trzecim – z 36 zadaniami – Subregion Sądecki. Mieszkańcy Małopolski Zachodniej będą mogli wybierać z 31 zadań, a Krakowskiego Obszaru Metropolitalnego i Subregionu Podhalańskiego – z 23 pomysłów.

Czytaj więcej...

     Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu i porywami wiatru, a miejscami gradem - z możliwością wystąpienia od godz. 12. we wtorek 27 sierpnia do godz. 21. tego samego dnia. Ostrzeżenie meteorologiczne do pobrania poniżej.

Czytaj więcej...

     Prognozuje się wystąpienie upałów od godz. 13. w poniedziałek 26 sierpnia do godz. 18. w czwartek 29 sierpnia. Temperatura maksymalna w dzień osiągnie 30-32 stopnie C, a minimalna w nocy wyniesie 17-19 stopni C. Ostrzeżenie meteorologiczne do pobrania poniżej.

Czytaj więcej...

      Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu i porywami wiatru, a miejscami gradem - z możliwością wystąpienia od godz. 12. we wtorek 20 sierpnia do godz. 21. tego samego dnia. Ostrzeżenie meteorologiczne do pobrania poniżej.

Czytaj więcej...

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się