GMINA KSIĄŻ WIELKI

Ogłoszenia

Ograniczenia w pracy UG     W trosce o  bezpieczeństwo zdrowotne, apelujemy o przestrzeganie zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowanie się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie kwarantanny oraz zasad higieny (numer bezpłatnej infolinii NFZ: 800-190-590). By zapobiegać epidemii zalecamy Mieszkańcom naszej Gminy, aby ograniczać wizyty w urzędach i instytucjach użyteczności publicznej. Jeśli sprawy nie są pilne lepiej odłożyć je na inny, bardziej dogodny moment.

Czytaj więcej...

Opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, od 1 stycznia 2020 r. należy wpłacać na rachunek nr:
15 85910007 3200 0877 1823 0012

KBS Oddział Miechów, Filia w Książu Wielkim.

Stawka opłaty wynosi 20 zł miesięcznie od osoby.

     Z prawdopodobieństwem wynoszącym 75 proc. prognozuje się w czwartek, 2 lipca, w godzinach 12-22., wystąpienie burz z opadami deszczu, porywami wiatru, a lokalnie gradem. Ostrzeżenie meteorologiczne nr 156 do pobrania poniżej.

Czytaj więcej...

     Jak informuje Zakład Ubezpieczeń Społecznych, przedsiębiorcy poszkodowani w wyniku ostatnich nawałnic mogą zwrócić się do ZUS o pomoc świadczoną w ramach Tarczy Antykryzysowej. Szczegółowe informacje podajemy poniżej.

Czytaj więcej...

     Jak wynika z ostrzeżenia meteorologicznego nr 153, w poniedziałek, 29 czerwca, między godziną 12. a godziną 22., mogą wystąpić u nas (z prawdopodobieństwem wynoszącym 80 proc.) silne deszcze z burzami, porywami wiatru, a miejscami gradem. Szczegóły prognozy podajemy poniżej.

Czytaj więcej...

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.