GMINA KSIĄŻ WIELKI

Ogłoszenia

     Epidemia koronawirusa COVID-19 spowodowała, iż usługi doradcze oferowane w ramach Projektu Kierunek Kariera nie mogą być świadczone w dotychczasowej formie. Aby ułatwić   udział w projekcie Kierunek Kariera, od 6 kwietnia 2020 z usług doradczych można skorzystać bez wychodzenia z domu. Materiał informacyjny Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie do pobrania poniżej.

Czytaj więcej...

Na terenie Powiatu Miechowskiego działają dwa punkty nieodpłatnej pomocy prawnej:

 

Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej, w tym Nieodpłatnej Mediacji

Punkt Nr I – Bursa Szkolna, ul. Sienkiewicza 27a, pokój nr 9 (parter), 32-200 Miechów

Harmonogram dyżurów

  • poniedziałek: 9:00 – 13:00 (adwokat)
  • wtorek: 10:00 – 14:00 (radca prawny)
  • środa: 8:00 – 12:00 (adwokat/radca prawny) - Mediacja
  • czwartek: 10:00 – 14:00 (adwokat)
  • piątek: 8:00 – 12:00 (radca prawny)

Czytaj więcej...

     Mimo trudności związanych z pandemią koronawirusa, małopolscy rolnicy najlepiej w kraju radzą sobie z wnioskowaniem o dopłaty za 2020 rok. Już ponad 12 tysięcy oświadczeń i wniosków elektronicznych wpłynęło do ARiMR. Oznacza to, że przeszło 10% osób spośród tych, które ubiegały się o płatności w ubiegłym roku, dopełniło formalności.
    
Ważna, szczególnie w sytuacji najnowszych obostrzeń związanych z przemieszczaniem się, jest informacja, że wszyscy uprawnieni do złożenia oświadczeń mogą - zamiast tej formy - skorzystać z wysłania wniosku Internetem. W przypadku pytań o korzystanie z aplikacji eWniosekPlus, prosimy o kontakt telefoniczny z placówkami Agencji lub z doradcami rolnymi. Ci, którzy zdecydują się jednak na złożenie Oświadczenia, powinni to zrobić do 15 kwietnia. Sposoby na dotarcie z dokumentem do ARiMR są cztery. Podajemy je poniżej.

Czytaj więcej...

     W związku z panującą epidemią koronawirusa, i z myślą o tych, którzy potrzebują pomocy w trudnych chwilach - Wojewoda Małopolski uruchomił specjalną infolinię dla Seniorów. Dzwoniąc na numer telefonu: 12-392-11-10, osoby starsze mogą uzyskać rzetelne informacje, zalecenia i wskazówki jak poradzić sobie z aktualnymi problemami.

Czytaj więcej...

PRACA BEZ KONTAKTU Z INTERESANTAMI

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczących rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 - „koronawirusa", aby skutecznie chronić zdrowie beneficjentów ARiMR i jej pracowników, wprowadziliśmy zmiany dotyczą przede wszystkim przyjęć interesantów w jednostkach organizacyjnych ARiMR tzn.:

  • ograniczona została możliwość osobistego załatwiania spraw w biurach powiatowych, oddziałach regionalnych oraz centrali ARiMR - jednostki te pracują bez kontaktu z interesantami;
  • kontakt z ARiMR – wyłącznie telefoniczny lub pisemny (za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej), numery telefonów i adresy e-mail dostępne na stronie arimr.gov.pl oraz w widocznym miejscu przy wejściu do placówki Agencji;
  • we wszystkich jednostkach organizacyjnych ARiMR udostępnione zostały skrzynki kontaktowe (wrzutnie), w których możliwe jest pozostawienie dokumentów/wniosków /oświadczeń bez konieczności kontaktu z pracownikami Agencji.

Czytaj więcej...

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.