GMINA KSIĄŻ WIELKI

    Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zachęca do zgłaszania kandydatów do „Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy”. Jej celem jest promowanie pracodawców inwestujących w pracowników i sprzyjających godzeniu życia zawodowego z prywatnym, a także osób inicjujących przedsięwzięcia wspierające rynek pracy naszego województwa i rozwój zawodowy Małopolan.

     Nagrodę przyznaje się co roku w następujących kategoriach:
a) Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników – dla pracodawcy, który inwestuje w rozwój zawodowy pracowników i wspiera ich w podnoszeniu kwalifikacji. Wyróżnieniem honorowani są pracodawcy zapewniający stabilność zatrudnienia i wywiązujący się ze swoich zobowiązań wobec pracowników, a także stosujący między innymi rozwiązania sprzyjające zarządzaniu wiekiem w firmie oraz adaptacji nowych pracowników w miejscu pracy.
b) Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie – dla pracodawcy, który wykraczając poza obowiązki uregulowane w powszechnie obowiązujących przepisach prawa pracy, stosuje również inne rozwiązania mające na celu wsparcie pracowników w godzeniu życia zawodowego z rodzinnym.

Formularz wniosku
Regulamin nagrody

     Ponadto w ramach Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy organizowany jest Plebiscyt pt. „Mikro Firma za rogiem”, który uregulowany jest osobnym regulaminem: https://www.pociagdokariery.pl/attachments/article/845/Regulamin Plebiscytu Mikro Firma za rogiem 2021.pdf

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.