GMINA KSIĄŻ WIELKI

Ogłoszenia

Ograniczenia w pracy UG     W trosce o  bezpieczeństwo zdrowotne, apelujemy o przestrzeganie zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowanie się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie kwarantanny oraz zasad higieny (numer bezpłatnej infolinii NFZ: 800-190-590). By zapobiegać epidemii zalecamy Mieszkańcom naszej Gminy, aby ograniczać wizyty w urzędach i instytucjach użyteczności publicznej. Jeśli sprawy nie są pilne lepiej odłożyć je na inny, bardziej dogodny moment.

Czytaj więcej...

Opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, od 1 stycznia 2020 r. należy wpłacać na rachunek nr:
15 85910007 3200 0877 1823 0012

KBS Oddział Miechów, Filia w Książu Wielkim.

Stawka opłaty w roku 2021 wynosi 20 zł miesięcznie od osoby.

     Jak informuje Powiatowy Lekarz Weterynarii w Miechowie, na terenie województwa małopolskiego od 7 do 14 maja zostanie przeprowadzona wiosenna akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie. Szczepionki będą rozrzucane z samolotów oraz wykładane ręcznie. Więcej informacji w tej sprawie do pobrania poniżej.

Czytaj więcej...

Konkurs WOT     Rozpoczęto drugą edycję projektu skierowanego do pracodawców, którzy zatrudniają żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Tym razem nagrody będą przyznane w czterech kategoriach, a zgłoszenia do eliminacji mogą przesyłać nie tylko pracownicy-żołnierze WOT, ale i sami pracodawcy. Celem konkursu jest wyłonienie i wyróżnienie pracodawców, którzy swoją postawą i warunkami zatrudnienia wspierają pracowników-żołnierzy. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca. Z nich komisje brygadowe wybiorą laureatów, którzy wezmą udział w drugim – finałowym etapie konkursu. Jego rozstrzygnięcie odbędzie się we wrześniu.

Czytaj więcej...

     W środę 5 maja o godzinie 10.00, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie organizuje kolejny webinar z tematem przewodnim: „Wsparcie dla liderów społecznych i organizacji pozarządowych na przykładzie wybranych programów”. Będzie on dostępny pod adresem https://tiny.pl/r6qj6 dla członków grupy „Inspiracje dla lokalnych liderów. Małopolska”, która powstała z myślą o sołtysach, Kołach Gospodyń Wiejskich oraz organizacjach pozarządowych. Program spotkania podajemy poniżej.

Czytaj więcej...

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.