GMINA KSIĄŻ WIELKI

Ogłoszenia

Ograniczenia w pracy UG     W trosce o  bezpieczeństwo zdrowotne, apelujemy o przestrzeganie zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowanie się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie kwarantanny oraz zasad higieny (numer bezpłatnej infolinii NFZ: 800-190-590). By zapobiegać epidemii zalecamy Mieszkańcom naszej Gminy, aby ograniczać wizyty w urzędach i instytucjach użyteczności publicznej. Jeśli sprawy nie są pilne lepiej odłożyć je na inny, bardziej dogodny moment.

Czytaj więcej...

Opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, od 1 stycznia 2020 r. należy wpłacać na rachunek nr:
15 85910007 3200 0877 1823 0012

KBS Oddział Miechów, Filia w Książu Wielkim.

Stawka opłaty w roku 2021 wynosi 20 zł miesięcznie od osoby.

     Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego organizuje płatne, jednodniowe szkolenie (cena 100 zł) w zakresie stosowania środków ochrony roślin. Odbędzie się ono 12 lipca (poniedziałek) o godz. 8.30 w świetlicy wiejskiej w Konaszówce. Więcej informacji podajemy poniżej.

Czytaj więcej...

     Wojskowa Komenda Uzupełnień w Krakowie przygotowała film promujący Służbę Przygotowawczą. Przedstawia on dzień z życia elewa. Link do obejrzenia tego paradokumentu zamieszczamy poniżej.

Czytaj więcej...

     Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie zawiadamia, że organizuje wiosenne przeglądy hodowlane koni. Link do wykazu przeglądów z podaniem terminu i miejscowości zamieszczamy poniżej.

Czytaj więcej...

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.