GMINA KSIĄŻ WIELKI

Ogłoszenia

Ograniczenia w pracy UG     W trosce o  bezpieczeństwo zdrowotne, apelujemy o przestrzeganie zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowanie się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie kwarantanny oraz zasad higieny (numer bezpłatnej infolinii NFZ: 800-190-590). By zapobiegać epidemii zalecamy Mieszkańcom naszej Gminy, aby ograniczać wizyty w urzędach i instytucjach użyteczności publicznej. Jeśli sprawy nie są pilne lepiej odłożyć je na inny, bardziej dogodny moment.

Czytaj więcej...

Opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, od 1 stycznia 2020 r. należy wpłacać na rachunek nr:
15 85910007 3200 0877 1823 0012

KBS Oddział Miechów, Filia w Książu Wielkim.

Stawka opłaty w roku 2021 wynosi 25 zł miesięcznie od osoby.

     Jak informuje Nadleśnictwo w Miechowie, zatwierdzono plan polowań zbiorowych w sezonie łowieckim 2021/22 na terenie leśnictwa Chrusty i leśnictwa Tunel. Kalendarz ten podajemy poniżej.

Czytaj więcej...

Punkt informacyjny

Informujemy, że na mocy porozumienia podpisanego z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie,  w Urzędzie Gminy Książ Wielki uruchomiony został Punkt Konsultacyjny Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. W Punkcie istnieje możliwość uzyskania informacji na temat w/w programu.

Punkt czynny jest w każdy wtorek i środę w godzinach od 10.00 do 15.00.

 

    Urząd Gminy w  Książu Wielkim informuje, że na terenie powiatu miechowskiego w terminie od 14 października do 10 listopada 2021 r. potrwa  kwalifikacja wojskowa.

Zgodnie z Planem Pracy Powiatowej Komisji Lekarskiej dla Powiatu Miechowskiego Kwalifikacja Wojskowa dla Gminy Książ Wielki przewidziana jest w dniach 5 i 8 listopada 2021r.

W Planie Pracy Powiatowej Komisji Lekarskiej jest również dzień wyznaczony na kwalifikację wojskową kobiet – 9 listopad 2021, oraz 10 listopad 2021 – dzień rezerwowy.

Siedziba Powiatowej Komisji Lekarskiej mieści się przy ulicy Marii Konopnickiej 4  w Miechowie – obiekt krytej pływalni.

Czas pracy komisji został wyznaczony w godz. 9-13.

Czytaj więcej...

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.