GMINA KSIĄŻ WIELKI

Ogłoszenia

Opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, od 1 stycznia 2020 r. należy wpłacać na rachunek nr:
15 85910007 3200 0877 1823 0012

KBS Oddział Miechów, Filia w Książu Wielkim.

Stawka opłaty w roku 2022 wynosi 25 zł miesięcznie od osoby.

     Jak wynika z aktualnego planu polowań Koła Łowieckiego „Leśnik” z Krakowa, od 24 września br. do końca stycznia 2023 r. będą zespołowo odstrzeliwać zwierzynę leśną 15 razy na terenie sołectw: Cisie, Łazy, Mianocice i Rzędowice; w tym dwukrotnie uroczyście podczas Polowania Hubertowskiego i Polowania Wigilijnego. Szczegółowy plan do pobrania poniżej.

Czytaj więcej...

     Jak informuje Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii, od 20 września do 1 października 2022 roku zostanie przeprowadzona jesienna akcja ochronnego szczepienia lisów, obejmująca obszar całej Małopolski. Dawkę szczepionki stanowi pakiet koloru zielonobrązowego o intensywnym, rybnym zapachu. Nie należy go dotykać i w żadnym razie nie podnosić czy rozłamywać. Więcej szczegółów w informacji zamieszczonej poniżej.

Czytaj więcej...

     Rozpoczęła się kolejna rekrutacja do udziału w projekcie „Kierunek Kariera” dla osób pracujących poniżej 50 roku życia, w tym również posiadających wyższe wykształcenie gdyż zniesiono warunek posiadania maksymalnie średniego wykształcenia. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza zatem wszystkie osoby, które pracują, są związane z Małopolską (przez miejsce pracy, zamieszkania lub nauki) oraz ukończyły 25 rok życia i dotąd nie były uczestnikami wcześniejszych edycji tego programu.

Czytaj więcej...

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.