GMINA KSIĄŻ WIELKI

b_320_213_16777215_0_0_images_stories_2024_05_1-1.jpg     Przedstawiciele dyrekcji, grona pedagogicznego, pracowników i uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Książu Wielkim zawitali do ustępującego burmistrza Marka Szopy, by podziękować mu i złożyć „wyrazy uznania za nieocenioną służbę oraz zaangażowanie w rozwój naszego miasta i szkoły”. Jak odczytano dalej w liście gratulacyjnym (zamieszczamy go poniżej): Pana decyzje były zawsze ukierunkowane na dobro wspólne, a Pańską pracę zawsze cechowała innowacyjność i troska o potrzeby mieszkańców. Dzięki Pana wysiłkom Książ Wielki stał się miastem, doświadczył niezwykłego postępu i rozwoju w wielu dziedzinach (….) Panie Burmistrzu, jesteśmy przekonani, że Pana dokonania staną się inspiracją dla kolejnych włodarzy.

b_700_1008_16777215_0_0_images_stories_2024_05_1-2.jpg     

     Podobne w treści podziękowania i życzenia złożyły ustępującemu burmistrzowi Markowi Szopie delegacje Szkoły Podstawowej w Antolce i Szkoły Podstawowej w Książu Małym.

Red. 

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.