GMINA KSIĄŻ WIELKI

b_400_173_16777215_0_0_images_stories_2023_03_20-5.jpg     Z udziałem starosty Jacka Kobyłki, burmistrza Marka Szopy oraz komendanta powiatowego PSP mł. bryg. Michała Majdy, na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Miechowie odbyły się 17 marca Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W grupie I (szkoły podstawowe klasy I–IV) zwyciężyła Lena Madejowska z SP w Antolce, awansując do etapu wojewódzkiego. Natomiast w grupie II (szkoły podstawowe klasy V–VIII) zwyciężyła Daria Gniewek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Książu Wielkim, również awansując do etapu wojewódzkiego. Dodajmy, że trzecie miejsce w tej grupie zajęła Julia Gajos z SP w Antolce.

     Do startu w turnieju stanęło 27 uczestników z 6 gmin powiatu miechowskiego, w których odbyły się eliminacje gminne. Najlepsi uczestnicy konkursu zostali wyłonieni podczas pisemnego testu wiedzy.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.