GMINA KSIĄŻ WIELKI

            Jeśli wierzyć stronom internetowym Szkoły Podstawowej w Antolce, Szkoły Podstawowej w Książu Wielkim oraz Gimnazjum w Książu Wielkim – placówki te niczego dla uczniów podczas tegorocznych ferii nie oferują. Chyba, że osoby odpowiedzialne za te strony zasnęły zimowym snem... Wyjątkiem jest Szkoła Podstawowa w Książu Małym, która już w pierwszym tygodniu wolnym od nauki organizuje dwie duże imprezy.

 

            W czwartek, 6 lutego, uczniowie z SP w Książu Małym pojadą do Krakowa, zobaczyć film „Dinozaury”. Dzień wcześniej, w środę 5 lutego, zaplanowano dla nich popołudniem „Wieczorek taneczny”. Choć strony internetowe pozostałych szkół  milczą na ten temat, wiadomo z innych źródeł, że także w środę, 5 lutego, zjadą przed południem do Książą Małego uczniowie z Antolki oraz Książą Wielkiego. I wszyscy będą uczestniczyć w zabawach i konkursach, integrując się z rówieśnikami.

            Podobno rodzice uczniów o tym wiedzą (bo na stronach internetowych brak informacji również na ten temat), że w ferie dzieci także mogą przebywać w szkole, uczestnicząc w rozmaitych zajęciach, jakie zorganizują im dyżurujący przed południem nauczyciele. Warunek jest jeden – uczniów trzeba przyprowadzić lub przywieźć do placówki, gdyż w tym czasie gminne minibusy nie kursują.

 

Red.

 

 

 

 

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.