GMINA KSIĄŻ WIELKI

b_300_175_16777215_0_0_images_stories_2023_09_02-1.jpg     Burmistrz Marek Szopa wręczył Edycie Król nominację na stanowisko dyrektorki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Książu Wielkim, którą będzie po rozstrzygniętym konkursie przez najbliższe pięć lat. Pochodzi ona z Mianocic i dłuższy czas była nauczycielką w naszym Gimnazjum, stąd doskonale zna środowisko. Ostatnio pracowała w Miechowie. Jak podkreśla, widzi wsparcie ze strony rady pedagogicznej, więc wysoki poziom edukacji w tej największej w Gminie placówce oświatowej z pewnością zostanie utrzymany także za jej dyrekcji.

b_200_228_16777215_0_0_images_stories_2023_09_02-2.jpg     Edyta Król zamierza w Zespole Szkolno-Przedszkolnym budować i podtrzymywać „bezpieczną i życzliwą atmosferę opartą na wzajemnym zaufaniu oraz szacunku pomiędzy uczniami, rodzicami i nauczycielami”. Współpraca z rodzicami oraz całą lokalną społecznością stanowi jej zdaniem klucz do pozyskiwania środków zewnętrznych, służących głównie rozwojowi placówki, a tym samym coraz lepszym warunkom kształcenia. Ma tu również duże znaczenie promowanie nauczycielek i nauczycieli podejmujących nowe inicjatywy na rzecz uczniów.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.