GMINA KSIĄŻ WIELKI

b_340_104_16777215_0_0_images_stories_2023_01_25-1.jpg     Na pierwszym spotkaniu w roku 2023 zebrał się Zarząd Gminny Ochotniczych Straży Pożarnych, skupiający 10 naszych jednostek. Zebranie prowadził prezes zarządu – burmistrz Marek Szopa, a oprócz przedstawicieli poszczególnych drużyn uczestniczył w nim także naczelnik gminny OSP Kazimierz Kamiński. Ustalono plan działania na ten rok, wyznaczając m.in. termin zawodów sportowo-pożarniczych na ostatnią niedzielę czerwca. Jak poinformował Marek Szopa, w budżecie przeznaczono na wszystkie 10 jednostek 140 tys. zł. I życzył druhom jak najmniej bojowych wyjazdów do nadzwyczajnych zdarzeń.

     Zaplanowano także terminy dorocznych zebrań sprawozdawczych. Jako pierwsze, w lutym, odbędą się one w OSP Boczkowice, OSP Krzeszówka, OSP Książ Mały i OSP Trzonów. Przypomnijmy, że zebrania wyborcze przeprowadzono rok temu, a kadencja wybranych władz trwa 5 lat.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.