GMINA KSIĄŻ WIELKI

b_360_179_16777215_0_0_images_stories_2022_06_27-3.jpg     Piłkarze z SKS „Jastrzębiec” stawili się w komplecie na dorocznym spotkaniu integracyjnym, które odbyło się z udziałem wójta Marka Szopy (zdjęcie). W części oficjalnej podsumowano miniony sezon po historycznym awansie naszej drużyny do klasy okręgowej. Jak podkreślano, jesienna runda rozgrywek była bardzo udana. Niestety w rundzie wiosennej zawodników prześladował pech gdyż na boisku aż dziesięciu z nich odniosło kontuzje. Było nawet tak, że miejsce wyeliminowanego przez uraz bramkarza musiał zająć obrońca. W każdym razie zdobyto nie tyle bramki, co równie cenne doświadczenie. Mianowicie, że na tym wyższym poziomie klasy okręgowej nie da się dorównać grającym w niej zespołom bez maksymalnego wysiłku i choćby odrobiny szczęścia. Niemniej wykonano plan minimum gdyż SKS „Jastrzębiec” zajął ostatecznie 10. miejsce w tabeli.

     W części nieoficjalnej spotkania, które odbyło się w restauracji „Hulaj dusza”, bawiono się do białego rana. A funkcję kwatermistrzów czuwających nad tym by niczego nikomu nie brakowało pełnili w sposób niezastąpiony prezesi Klubu: Marek Szałas wspomagany przez Wacława Łuckę.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.