GMINA KSIĄŻ WIELKI

     b_200_282_16777215_0_0_images_stories_2022_06_30-1.jpgW roku 10-lecia istnienia Festiwalu Gadafest, w ten weekend  ponownie odbędzie się on na terenie renesansowego Pałacu Mirów w Książu Wielkim gdzie wystąpią polscy i zagraniczni artyści. Impreza jest po raz pierwszy biletowana (w latach 2012-2021 była wydarzeniem bezpłatnym). Cena biletów jest dość symboliczna, jednak pomoże sfinansować to przedsięwzięcie oraz pozwoli zaprosić do bezpłatnego udziału społeczność Gminy Książ Wielki (przy darmowym wejściu trzeba okazać dokument potwierdzający zamieszkanie). Jak zwykle nie zabraknie muzyki pełnej energii i tańca, będzie też element metafizycznej zadumy i dźwiękowej improwizacji, a wszystko zabrzmi na trzech scenach: plenerowej, elektronicznej oraz po raz pierwszy wewnątrz pałacu. Uczestnicy usłyszą m.in. zespoły: Wczasy, T'ien Lai, Dynasonic, LXMP, Rozwód, Voices of the Cosmos, Seti Setters, AcidSitter, Stonerror, Avtomat i wiele innych. Między koncertami każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z szerokiej oferty warsztatów, posłuchać prelekcji, zobaczyć wystawy przygotowane przez kuratorów, albo po prostu odpocząć w festiwalowym ogródku, gdzie znajdzie się coś dobrego do jedzenia i picia.

    

     Pełny program wydarzeń, szczegółowe opisy artystów oraz informacje techniczne (dojazd, noclegi) można znaleźć na stronach festiwalu:
www.gadafest.pl
 
www.facebook.com/gadafest
www.instagram.com/gadafest/

          Bilety można zakupić na stronach:
https://goingapp.pl/wydarzenie/festiwal-gadafest-2022/lipiec-2022
https://empikbilety.pl/wydarzenie/festiwal-gadafest-2022/lipiec-2022

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Twórcownia, Gadabit, Co Ludzie Powiedzą?

Gospodarze festiwalu: Stowarzyszenie Mirów, Gmina Książ Wielki, Powiat Miechowski

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.