GMINA KSIĄŻ WIELKI

Drużyna OSP Moczydło     Druhowie z OSP Moczydło (na zdjęciu) zajęli po raz kolejny, i znowu z dużą przewagą nad konkurentami, pierwsze miejsce w rozegranych w niedzielne popołudnie gminnych zawodach sportowo-pożarniczych, w których wystartowało 6 drużyn. Podczas gdy zawodnicy prażyli się w upale na murawie stadionu SKS „Jastrzębiec”, publiczność zajęła miejsca pod dającymi cień drzewami na skarpie. Dopingu nie brakowało. Drugie miejsce wywalczyło OSP w Książu Małym, a trzecie OSP w Łazach.

Gminne zawody sportowo-pożarnicze 2022

     Obie konkurencje: sztafetę pożarniczą i ćwiczenie bojowe OSP Moczydło ukończyło w najlepszym czasie – łącznie 105,00 s. Natomiast OSP Książ Mały osiągnęło wynik 119,20 s, a OSP Łazy 132,55 s. Kolejne miejsca zajęli: OSP Rzędowice, OSP Krzeszówka i na końcu OSP Głogowiany-Stara Wieś. Po wręczeniu dyplomów, drużynom podziękował na zakończenie prowadzący zawody wójt Marek Szopa. Słowa uznania skierowali również do naszych druhów: przewodniczący komisji sędziowskiej mł. bryg. Tadeusz Szuma z PSP w Miechowie oraz uczestniczący w charakterze obserwatora zastępca komendanta powiatowego PSP st. kpt. Mariusz Idzik.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.