GMINA KSIĄŻ WIELKI

b_300_186_16777215_0_0_images_stories_2022_05_27-1.jpg     Małopolska Brygada Obrony Terytorialnej organizuje 16-dniowe szkolenie podstawowe, rozpoczynające się 25 czerwca, a kończące przysięgą 10 lipca w Myślenicach. „Szesnastka” nakierowana jest na osoby, które nie posiadają przeszkolenia wojskowego i adresowana głównie do studentów, maturzystów, pełnoletnich uczniów szkół średnich, nauczycieli oraz wszystkich chcących spróbować swoich sił w mundurze.

     Zainteresowani wstąpieniem w szeregi 11. Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej mogą skorzystać z pomocy dedykowanego rekrutera z właściwego terytorialnie powiatu. Dane kontaktowe podaje strona internetowa https://rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.pl. Ponadto wnioski składa się w najbliższym Wojskowym Centrum Rekrutacji WCR (dawniej WKU) lub poprzez platformę internetową ePUAP.

27-2.jpg

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.