GMINA KSIĄŻ WIELKI

Szczepienia w Mianocicach     W sobotę, w nowej świetlicy w Mianocicach odbył się kolejny udany piknik rodzinny, a trzeci połączony ze szczepieniem przeciwko covid-19. Znowu przybyło wielu gości, wśród których kilkudziesięcioro otrzymało kolejne dawki uodparniające na koronawirusa. Pacjentami urzędującej tu ekipy wyjazdowej miechowskiego Szpitala byli zarówno młodzi jak i starsi wiekiem, przyprowadzeni przez dbające o ich zdrowie rodziny.

Piknik rodzinny w Mianocicach     Obok, w dużej sali, królowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich oraz przygotowane przez nich potrawy z ciastami o wielu rodzajach i smakach na czele. Na ciepło serwowano boeuf strogonowa i pieczone kiełbaski obłożone równie przyrumienioną i pyszną cebulą. Po konsumpcji wręczano upominki w postaci zestawu ciasteczek wzbogaconego o pudełko owocowej herbatki.

 Piknik rodzinny w Mianocicach    Przy stoliku dla dzieci rozłożono przeróżne gry i zabawki, a prawdziwym przebojem okazała się fotobudka, przy której czuwał animator by z każdego chętnego wykrzesać przed obiektywem śmieszne miny. Można było się także odpowiednio ucharakteryzować lub przebrać. W sumie świetlica w Mianocicach nie tylko aktywnie działa ale wręcz świeci przykładem dla innych takich placówek w Gminie.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.