GMINA KSIĄŻ WIELKI

Nowe podjazdy wzdłuż drogi gminnej w Dołach Tochołowskich     Zarząd Dróg Powiatowych w Miechowie pogłębia rowy oraz poprawia przepusty wzdłuż swojej drogi nr 1191K na odcinku z Antolki do Tochołowa. Opada ona tam stromo w dół więc okresowe czyszczenie namulisk jest konieczne. Od miejsca gdzie ta szosa skręca pod górę, dalej prosto w kierunku Dołów Tochołowskich biegnie jeszcze bardziej spadziście droga gminna. Tu także trwają prace finansowane już nie przez starostwo, a z naszego budżetu. Rowy są na tym odcinku nie tylko czyszczone i pogłębiane ale jak widać na zdjęciu, układa się również nowe podjazdy o betonowych brzegach i większej średnicy rur.

Nowa droga w Głogowianach-Starej Wsi     Imponująco wygląda nowa droga do pól i odległych domów w Głogowianach-Starej Wsi. Od zawsze była błotnista, dziurawa i często wręcz nieprzejezdna, zwłaszcza dla ciężkich maszyn rolniczych. Teraz, po zakończeniu dawno oczekiwanej przez mieszkańców inwestycji, ta droga ma kamienną podbudowę oraz asfaltową nawierzchnię. I już powstają przy niej nowe domy.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.