GMINA KSIĄŻ WIELKI

     Realizując zarządzenie Starosty Miechowskiego ze stycznia tego roku  (do pobrania poniżej) w sprawie „modernizacji ewidencji gruntów i budynków w Gminie Książ Wielki”, we wrześniu, październiku i listopadzie na posesjach mieszkańców wszystkich naszych sołectw pojawi się bez wcześniejszego, pisemnego powiadomienia, ekipa geodezyjna wykonująca pomiary. Na podstawie prawa geodezyjnego i kartograficznego właściciel nieruchomości ma obowiązek nie tylko mierników wpuścić by wykonali swoje czynności, ale również musi udzielić im niezbędnych informacji. Prace wykonują geodeci z tarnowskiej spółki MGGP, którzy legitymują się odpowiednimi upoważnieniami.

     Jak podkreśla w swoim zarządzeniu starosta Jacek Kobyłka: „Zaangażowanie i współpraca właścicieli nieruchomości z wykonawcami prac geodezyjnych będzie miała wpływ na poprawność i aktualność danych ewidencyjnych”.

Zarządzenie Starosty

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.