GMINA KSIĄŻ WIELKI

Piknik w Mianocicach     Jak już informowaliśmy, w najbliższą sobotę 24 lipca w Mianocicach, a w niedzielę 25 lipca w Konaszówce odbędą się pikniki rodzinne promujące szczepienia przeciwko COVID-19. Podczas nich każdy chętny może się zaszczepić preparatem jednodawkowym firmy Johnson & Johnson albo dwudawkowym firmy Pfizer także bez wcześniejszej rejestracji. Wystarczy na miejscu wypełnić ankietę. Program obu imprez jest bardzo bogaty. Mianocice zapraszają do świetlicy i pod nią od godz. 14. Dla dzieci przygotowano rozliczne atrakcje wyszczególnione na afiszu, natomiast rodzicom zaoferuje się smakowite potrawy regionalne, z przyrządzania których słynie miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich.

     Piknik w Konaszówce również zaczyna się wczesnym popołudniem w wiejskiej świetlicy, ale dzień później, w niedzielę 25 lipca. Tu oprócz szczepień przeciwko koronawirusowi na podobnych zasadach jak w Mianocicach, zapowiedziano nie tylko gastronomiczne specjały i zabawy dla dzieci, lecz także występ zespołu „Książowiacy”.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.