GMINA KSIĄŻ WIELKI

Konsultacje specjalistów z WUP     W czwartek, 22 lipca w budynku Starostwa Powiatowego w Miechowie przy ul. Sienkiewicza 27, będą dyżurowali w godz. od 9. do 14. konsultanci z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, którzy przedstawią warunki otrzymania wsparcia finansowego w ramach programów skierowanych do osób pracujących (w tym także z wyższym wykształceniem) oraz powracających z zagranicy. Takie wakacyjne punkty informacyjne WUP uruchamia wspólnie z Centrum Informacyjnym Fundusze Europejskie w Małopolsce we wszystkich powiatach naszego województwa.

     Pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy oraz Centrum Informacyjnego Fundusze Europejskie w Małopolsce będą udzielać informacji kto i w jakim zakresie może otrzymać wsparcie finansowe na:

  • szkolenia informatyczne, językowe, prawo jazdy oraz szkolenia zawodowe,
  • założenie firmy,
  • rozwój działalności gospodarczej,
  • tworzenie dodatkowych miejsc w żłobkach i klubach malucha.

     Zapraszamy w dniu 22 lipca w godzinach 9.00-14.00 do Starostwa Powiatowego w Miechowie, ul. Sienkiewicza 27. Więcej informacji w materiale filmowym https://youtu.be/tX8kiNvRI44

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.