GMINA KSIĄŻ WIELKI

Marek Szopa, Katarzyna Grela i Agnieszka Pluta     Po odbyciu kilkuletniego stażu oraz zaprezentowaniu swojego dorobku i zdaniu egzaminu przed komisją, Agnieszka Pluta z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Książu Wielkim oraz Katarzyna Grela z punktu przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Antolce, awansowały w hierarchii zawodowej na stopień nauczyciela mianowanego. Na zdjęciu obie panie stoją z przewodniczącym komisji egzaminacyjnej wójtem Markiem Szopą. Jak widać po wyrazie ich twarzy, Agnieszka Pluta (z prawej) jest już po pozytywnej ocenie, natomiast Katarzyna Grela dopiero przystąpi do egzaminu.

Wręczenie aktu mianowania     Egzamin odbył się w poniedziałek, 12 lipca w auli ZS-P. Prezentacje obu nauczycielek oceniono zasłużenie wysoko gdyż ich dorobek pedagogiczny, wyrażający się nie tylko w dobrych wynikach uczniów, lecz także w zdobytym wśród nich autorytecie i zaufaniu rodziców – był, co podkreślił Marek Szopa, imponujący. Na kolejnym zdjęciu, Wójt w obecności komisji egzaminacyjnej wręcza akt mianowania Agnieszce Plucie.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.