GMINA KSIĄŻ WIELKI

Akcja szczepień w Gminie     W sobotę 24 lipca w Mianocicach (świetlica), a w niedzielę 25 lipca w Konaszówce (też świetlica) odbędą się pikniki rodzinne promujące szczepienia przeciwko COVID-19. Podczas nich każdy chętny może się zaszczepić preparatem jednodawkowym firmy Johnson & Johnson albo dwudawkowym firmy Pfizer. Zastrzyki wykona na miejscu wyjazdowa ekipa medyczna ze Szpitala Św. Anny w Miechowie. Tydzień wcześniej – w niedzielę 18 lipca, Koło Gospodyń Wiejskich w Tochołowie organizuje w swojej wsi (w świetlicy i obok od godz. 16.) otwartą dla wszystkich imprezę promującą akcję szczepień w naszej Gminie.

     Organizatorzy akcji proszą o wcześniejsze zgłaszanie chęci zaszczepienia się do Urzędu Gminy w Książu Wielkim pod numery: 517 448 674 lub 41 3838041. Niemniej możliwe będzie również zaszczepienie się bez rejestracji. Wszyscy chętni muszą jednak najpierw wypełnić obowiązkową ankietę. Jej formularz dostaniemy na miejscu lub przyjdziemy z już wypełnionym gdyż jest do pobrania TUTAJ.

Akcja szczepień w MianocicachAkcja szczepień w Konaszówce

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.