GMINA KSIĄŻ WIELKI

Budżet Obywatelski     Do 14 czerwca mieszkańcy naszego Województwa mogą oddawać swoje głosy na ponad 230 interesujących inicjatyw zgłoszonych do 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Ostateczne wyniki poznamy do 22 października. Zadania, które zdobędą największą liczbę głosów, będą realizowane przez Zarząd Województwa Małopolskiego w kolejnym roku.

     Głosować może każdy mieszkaniec, który skończył 16 lat, wybierając tylko jedno zadanie w ramach swojego subregionu. W naszym przypadku to Krakowski Obszar Metropolitarny gdzie zakwalifikowano 41 różnych projektów, w tym np. „Bitwa Racławicka i Tadeusz Kościuszko. Festiwal imprez kulturalnych i edukacyjnych w regionie”. Najlepiej, bo najłatwiej, najszybciej i najbezpieczniej jest zagłosować przez Internet – na stronie www.bo.malopolska.pl. Dopuszcza się także zaznaczenie swojego wyboru na papierowym formularzu wrzucanym do urny lub przesłanym na adres Urzędu Marszałkowskiego. Wszystkie dodatkowe informacje odnajdziemy pod podanym wyżej linkiem.

Red. 

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.