GMINA KSIĄŻ WIELKI

     Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa wraz z Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości ogłosiły XX edycję Programu Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2021/2022. Propozycja ta skierowana jest do tegorocznych maturzystów pochodzących z rodzin byłych pracowników PGR, a zakwalifikowanych na pierwszy rok stacjonarnych studiów I stopnia lub jednolitych magisterskich realizowanych w polskich, publicznych uczelniach akademickich.

     Kandydaci ubiegający się o stypendium, po przyjęciu na studia, muszą wypełnić wniosek on-line na stronie www.stypendia-pomostowe.pl; aplikacja internetowa będzie aktywna od 1 lipca do 16 sierpnia 2021 r. Wydrukowany wniosek wraz z załącznikami trzeba przekazać do najbliższego pod względem zamieszkania OT KOWR w nieprzekraczalnym terminie do 23 sierpnia 2021 r. Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości ogłosi listę stypendystów na stronie internetowej Programu do 10 października 2021 r.

     Szczegółowe informacje w tej sprawie podano na stronie www.stypendia-pomostowe.pl oraz w regulaminie.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.