GMINA KSIĄŻ WIELKI

Droga w Giebułtowie     Droga gminna prowadząca w Giebułtowie stromo pod górę za mostem na rzece Nidzicy w kierunku dawnej szkoły i przysiółka zwanego Kolonią, dosłownie rozsypała się miejscami gdy zaczęły tędy kursować ciężkie pojazdy wywożące drzewo z lasu wyciętego pod budowaną w pobliżu trasę szybkiego ruchu S7. Na zdjęciu obok widać jak wygląda tam asfaltowa nawierzchnia, a właściwie to, co z niej zostało. Tu potrzeba nie tylko uzupełnić asfalt ale najpierw wymienić jeszcze jego podbudowę. Dlatego Gmina zleciła przeprowadzenie kapitalnego remontu całego odcinka drogi biegnącej pod górę o długości 1.200 m.

Droga w Giebułtowie     Prace przy remoncie drogi obejmującym oprócz naprawy jezdni także poszerzenie poboczy, już rozpoczęto. Prowadzi je firma „Wojtrans” z Jędrzejowa, która już wcześniej solidnie wykonała kilka inwestycji w naszej Gminie.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.