GMINA KSIĄŻ WIELKI

Cyberbezpieczeństwo     Od przyszłego roku szkolnego pod patronatem Ministra Obrony Narodowej 16 szkół z całej Polski (w tym jedna z Małopolski - w Bochni) rozpocznie program pilotażowy wykształcenia potencjalnych kandydatów do korpusów osobowych kadry zawodowej i naukowej Sił Zbrojnych RP, w tym szczególnie do tworzonych Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Resort liczy, że dla większości absolwentów nowo tworzonych klas specjalistyczna edukacja na poziomie szkół ponadpodstawowych będzie wstępem do prestiżowych stanowisk w jednostkach podległych MON.

     Jak zapewniają organizatorzy, kandydaci na ten profil mają zapewnione doskonałe warunki nauczania, unikalny program oraz gwarancje rozwoju zawodowego po ukończeniu szkoły. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej „Programu CYBER.MIL z klasą”.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.