GMINA KSIĄŻ WIELKI

     Jak już informowaliśmy, dla wszystkich przed 30-tką, którzy wrócili niedawno z zagranicy, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie przygotował nową, specjalną ofertę – projekt „Wróć z POWERem”. Jego częścią są sesje Mastermind – warsztaty kreatywne poświęcone wypracowaniu pomysłów na swój rozwój zawodowy. I nie tylko! Sesje to spotkania w małej, kilkuosobowej grupie z trenerem, który pomoże uczestnikom lepiej poznać własne umiejętności oraz kolejne możliwości. Więcej informacji pod telefonem 504 12 14 80 lub pisemnie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ponadto WUP zaprasza na pierwsze w tym roku webinarium (czyli seminarium internetowe).

     Webinarium pt.: „Wsparcie organizacji pozarządowych – dotacje, współpraca z korporacjami”, które odbędzie się 28 stycznia 2021 r. o godzinie 10. – dedykowane jest lokalnym liderom i przedstawicielom organizacji pozarządowych. Aby wziąć w nim nieodpłatny udział należy zarejestrować się (do 26 stycznia, godz. 12.) pod linkiem: https://app.evenea.pl/event/webinar1-liderzy/

Oto program tego webinarium:

10.00     Kierunek Kariera dla NGO.
Michał Kądziołka – Wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

10.20     Jak skutecznie nawiązać współpracę z korporacjami?
Grzegorz Ludwin – Prezes Zarządu Fundacji PRO NGO.

10.40     Granty na ekonomizację NGO - jak uzyskać 10 000 zł na rozwinięcie działalności swojej organizacji? - zasady i wymagania dla Wnioskodawców w programie granatowym Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.
Michał Góra - Kierownik Działu Ekonomii Społecznej Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie.

11.00     Otwarty  konkurs ofert „Mecenat Małopolski 2021” – jak przygotować ofertę i poprawnie wypełnić wniosek?
Jan Truś – Kierownik ds. aktywności kulturowej w Departamencie Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.