GMINA KSIĄŻ WIELKI

Wojewódzki Urząd Pracy     Jak już informowaliśmy, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizuje małopolski projekt „Wróć z POWERem!”. W jego ramach oferuje wszystkim młodym powracającym z zagranicy nie tylko darmowe tłumaczenie dokumentów - od tych urzędowych po  opinie pracodawców - ale także konsultacje na temat obowiązujących w Polsce form zatrudnienia. Aby z tego projektu skorzystać, trzeba mieć mniej niż 30 lat i przebywać niedawno za granicą co najmniej pół roku lub zamierzać wrócić do Małopolski. Jak zachęca WUP, „My też mamy home office. Nie musisz nigdzie wychodzić, żeby zostać uczestnikiem naszego projektu.”

      Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc na numer: 500 573 931 lub pisząc maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

     Tekst komunikatu WUP do pobrania TUTAJ.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.