GMINA KSIĄŻ WIELKI

Warsztaty kulinarne     Jeszcze są wolne miejsca dla chętnych, którzy zechcą uczestniczyć w serii warsztatów kulinarnych jakie w świetlicy w Mianocicach poprowadzą panie z miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich, słynące z przyrządzania smakowitych i wykwintnych potraw. Organizatorzy zapewniają odpowiednie stanowisko pracy i jego wyposażenie. Aby zostać „królową” albo „królem kuchni” wystarczy zatelefonować pod numer: 511-249-871 i zgłosić swoją kandydaturę. Najlepiej niezwłocznie, bo miejsc nie jest wiele.

Warsztaty kulinarne     Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek 29 września o godzinie 17. Główny temat zajęć zgodnie z zapowiedzią na plakacie – stanowi „pierogowe szaleństwo”. Na kolejnych warsztatach ich uczestnicy poznają tajniki sporządzania m.in.: sałatek, surówek, pieczeni czy słodkich wypieków. Zapraszamy.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.