GMINA KSIĄŻ WIELKI

Dożynki 2017     Tegoroczny, rolniczy trud jest obciążony nie tylko pracą i trudnymi warunkami pogodowymi, lecz dodatkowo epidemią koronawirusa, która pokrzyżowała wiele planów, a w tym uniemożliwiła organizację w naszej Gminie tradycyjnych Dożynek. I skoro nie możemy z zebranych plonów cieszyć się wspólnie, bawić oraz gościć, tą drogą składamy Rolnikom podziękowania za ciężką pracę, bez której na naszych stołach nie byłoby chleba powszedniego – podstawy naszej egzystencji i jedynej rzeczy o jaką codziennie się modlimy.

     Drodzy Rolnicy! Do najserdeczniejszych podziękowań za wielki wysiłek włożony w zbiór tegorocznych plonów dołączamy życzenia zdrowia, pomyślności i zasłużonego odpoczynku po ciężkiej pracy. Niech uzyskiwane przez Was plony będą zawsze obfite i niech przynoszą radość oraz satysfakcję.

                 Wójt                                                                  Przewodniczący RG
           Marek SZOPA                                                               Henryk HUMA

Dozynki 2017

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.