GMINA KSIĄŻ WIELKI

     Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Książu Wielkim prowadzi w swoim obiekcie cieszący się wielkim zainteresowaniem gabinet rehabilitacji. Trzeba również wiedzieć, iż wykonujący tam zabiegi specjaliści także dojeżdżają do pacjentów w znacznym stopniu niepełnosprawnych, czyli przykutych do łóżka lub niebędących w stanie ruszyć się z domu. Oczywiście wyłącznie na terenie naszej Gminy i wyłącznie do osób leczących się w naszym Ośrodku. Prośbę o przyjazd mobilnej ekipy rehabilitacyjnej wystarczy zgłosić telefonicznie pod numerem 41 383 80 17 (w godzinach pracy Ośrodka) lub 502 738 489 (komórka kierownika).

     Jak informuje kierownik PZOZ w Książu Wielkim lek. Andrzej Gumula, z zabiegów wykonywanych w domu powinni zwłaszcza skorzystać ci mieszkańcy naszej Gminy, którzy potrzebują rehabilitacji po doznanych złamaniach kończyn, po udarze mózgu, ze schorzeniami stawów lub kręgosłupa, a także osoby niepotrafiące się już w ogóle poruszać samodzielnie. Co należy podkreślić, koszt tych zabiegów pokrywa Narodowy Fundusz Zdrowia, zatem są całkowicie bezpłatne.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.