GMINA KSIĄŻ WIELKI

Huma-to

Na najbliższej sesji Rady Gminy w Książu Wielkim (we wtorek, 26 czerwca) odbędzie się głosowanie nad absolutorium dla wójta za wykonanie budżetu roku 2011. Regionalna Izba Obrachunkowa w Krakowie zaopiniowała pozytywnie finansowe sprawozdanie wójta. Natomiast Komisja Rewizyjna (o czym już informowaliśmy), zaopiniowała je negatywnie, wnioskując o nieudzielenie absolutorium.

 

 

 - Zobaczymy, co przyniesie głosowanie. W każdej kontrowersyjnej sprawie, jak nakazuje demokracja, rozstrzyga zdanie większości. A tu, moim zdaniem, decydujące są fakty. Każdy radny miał możliwość się z nimi zapoznać. Co więcej, zmiany w budżecie następowały często na wniosek wójta, ale zawsze za zgodą rady. On po prostu realizował to, co wspólnie uchwaliliśmy - podkreśla Henryk Huma, Przewodniczący Rady Gminy w Książu Wielkim.

 

Red


Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.