GMINA KSIĄŻ WIELKI

Kronika

     Podsumowujemy najważniejsze wydarzenia roku 2017. Najwięcej informacji, spośród ponad dwustu opublikowanych wtedy na naszym portalu, dotyczyło jak zawsze pracy Rady i Wójta oraz inwestycji drogowych – bieżących i planowanych. Odnotowaliśmy też, jak to robimy od roku 2013, czyli po raz piąty, wiele faktów z życia Mieszkańców i Gminy, które warto sobie przypomnieć.

Czytaj więcej...

Podsumowujemy najważniejsze wydarzenia roku, który minął – 2016. Najwięcej informacji, spośród ponad dwustu opublikowanych na naszym portalu, dotyczyło pracy Rady i Wójta oraz inwestycji drogowych – bieżących i planowanych. Odnotowaliśmy też wiele faktów z życia Mieszkańców i Gminy, które warto sobie przypomnieć.

Czytaj więcej...

                Tradycyjnie już, bo po raz trzeci, podsumowujemy najważniejsze wydarzenia roku, który minął – 2015. Najwięcej informacji, spośród ponad dwustu opublikowanych na naszym portalu, dotyczyło pracy Rady i Wójta oraz inwestycji drogowych – bieżących i planowanych. Ale bezsprzecznie wydarzeniem przełomowym były wybory parlamentarne. Przypomnijmy, iż w Gminie Książ Wielki PiS uzyskało aż 51,47 proc., PSL 15,78 proc. a Nowoczesna jedynie 2,89 proc.

Czytaj więcej...

            Co ważnego dla Gminy Książ Wielki i jej mieszkańców wydarzyło się w roku 2014? Oto fragmenty najistotniejszych informacji, jakie zamieściliśmy na naszym portalu.

Czytaj więcej...

Co ważnego dla Gminy Książ Wielki i jej mieszkańców wydarzyło się w roku 2013? Oto fragmenty najistotniejszych informacji, jakie zamieściliśmy na naszym portalu.

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem