GMINA KSIĄŻ WIELKI

Kronika

     Podsumowujemy najważniejsze wydarzenia roku 2018. Najwięcej informacji dotyczyło jak zawsze pracy Rady i Wójta oraz inwestycji drogowych – bieżących i planowanych. Odnotowaliśmy też, jak to robimy od roku 2013, czyli po raz szósty, wiele faktów z życia Mieszkańców i Gminy, które warto sobie przypomnieć.

Czytaj więcej...

     Podsumowujemy najważniejsze wydarzenia roku 2017. Najwięcej informacji, spośród ponad dwustu opublikowanych wtedy na naszym portalu, dotyczyło jak zawsze pracy Rady i Wójta oraz inwestycji drogowych – bieżących i planowanych. Odnotowaliśmy też, jak to robimy od roku 2013, czyli po raz piąty, wiele faktów z życia Mieszkańców i Gminy, które warto sobie przypomnieć.

Czytaj więcej...

Podsumowujemy najważniejsze wydarzenia roku, który minął – 2016. Najwięcej informacji, spośród ponad dwustu opublikowanych na naszym portalu, dotyczyło pracy Rady i Wójta oraz inwestycji drogowych – bieżących i planowanych. Odnotowaliśmy też wiele faktów z życia Mieszkańców i Gminy, które warto sobie przypomnieć.

Czytaj więcej...

                Tradycyjnie już, bo po raz trzeci, podsumowujemy najważniejsze wydarzenia roku, który minął – 2015. Najwięcej informacji, spośród ponad dwustu opublikowanych na naszym portalu, dotyczyło pracy Rady i Wójta oraz inwestycji drogowych – bieżących i planowanych. Ale bezsprzecznie wydarzeniem przełomowym były wybory parlamentarne. Przypomnijmy, iż w Gminie Książ Wielki PiS uzyskało aż 51,47 proc., PSL 15,78 proc. a Nowoczesna jedynie 2,89 proc.

Czytaj więcej...

            Co ważnego dla Gminy Książ Wielki i jej mieszkańców wydarzyło się w roku 2014? Oto fragmenty najistotniejszych informacji, jakie zamieściliśmy na naszym portalu.

Czytaj więcej...

Co ważnego dla Gminy Książ Wielki i jej mieszkańców wydarzyło się w roku 2013? Oto fragmenty najistotniejszych informacji, jakie zamieściliśmy na naszym portalu.

Czytaj więcej...

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.