GMINA KSIĄŻ WIELKI

Lp.

Stowarzyszenie KGW

Data założenia

Członkowie zarządu

Liczba członków

1

Antolka 78

27.06.2013

Przewodnicząca: Horyń Jolanta

Zastępca: Uchto Małgorzata

Skarbnik: Kobyłka Dorota

Sekretarz: Gurbiel Katarzyna

Członek: Oczkowicz Beata

Komisja Rewizyjna:

Kwiecień Maria,

Rał Katarzyna,

Grzyb Halina

19

2

Cisie 34A

2.04.2009

Przewodnicząca: Wróbel Joanna

Zastępca: Błaś Urszula

Sekretarz: Waligóra Aneta

Skarbnik: Bielnicka Renata

Członek: Balbus Bartnik Mirosława

Komisja rewizyjna:

Pluta Beata,

Omelańska Mirosława,

Otwinowska Krystyna

16

3

Giebułtów 19

2.04.2010

Przewodnicząca: Zyguła Alfreda

Zastępca: Bartosik Urszula

Sekretarz: Wilk Marianna

Skarbnik: Beneś Danuta

Członek: Kwiecień Maria

Komisja rewizyjna:

Huma Grażyna,

Orlacz Nina,

Kwiecień Beata

18

4

Głogowiany Wrzosy 29

29.03.2010

Przewodnicząca: Jurkowska Grażyna

Zastępca: Pycia Jolanta

Sekretarz: Górnik Urszula

Skarbnik: Dziad Halina

Członek: Piasek Anna

Komisja rewizyjna:

Piasek Anna,

Kaźmierczyk Dorota,

Bożek Ewa

21

5

Książ Wielki ul. Krakowska 21

11.07.2011

Przewodnicząca: Zyguła Barbara

Zastępca: Sroka Helena

Skarbnik: Otak Elżbieta

Sekretarz: Syska Maria

Członek: Kot Małgorzata

Komisja rewizyjna:

Poniewierka Zofia,

Portka Marianna,

Grzywnowicz Grażyna

30

6

Książ Mały 12B

15.05.2008

Przewodnicząca: Urszula Zachariasz

Zastępca: Angelika Zegan

Sekretarz: Lucyna Byczek

Skarbnik: Rosół Małgorzata

Członek: Jagoda Spicha

Komisja rewizyjna:

Oczkowicz Marta,

Wierzba Dorota,

Sudańska Agata

24

7

Konaszówka 24

17.05.2011

Przewodnicząca: Danuta Topolska

Zastępca: Płaczek Lidia

Sekretarz: Ewa Otak

Skarbnik: Garbarz Łucja

Członek: Aneta Zdeb

Komisja rewizyjna:

Ptak Grzegorz,

Rachwał Elżbieta,

Łucka Jolanta

20

8

Mianocice 11

3.12.2010

Przewodnicząca: Sych Małgorzata

Zastępca: Zyguła Mariola

Sekretarz: Marzec Grażyna

Skarbnik: Tkaczewska Monika

Członek: Madejska Jolanta

Komisja rewizyjna:

Plutecka Anna,

Wasik Emilia,

Rajca Małgorzata

21

9

Rzędowice 53

24.01.2012

Przewodnicząca: Tkaczewska Zofia

Zastępca: Pachoł Anna

Sekretarz: Spicha Jagoda

Skarbnik: Ziętara-Kozioł Ewelina

Członek: Oczkowicz Elżbieta

Komisja rewizyjna:

Pluta Renata,

Zegadło Małgorzata,

Zyguła Beata

17

10

Łazy 10

19.11.2008

Przewodnicząca: Sennik Małupa Celina

Zastępca: Koterwa Czaderska Aleksandra

Sekretarz: Otfinowska Aneta

Skarbnik: Adamska Grażyna

Członek: Tkaczewska Zofia

Komisja rewizyjna:

Grela Elżbieta,

Oczkowicz Helena,

Grojec Danuta

21

11

Tochołów 25

27.02.2013

Przewodnicząca: Anna Szwaczka

Zastępca: Gawlikowska Krystyna

Sekretarz: Alicja Trela

Skarbnik: Krochmal Maria

Członek: Gajos Marzena

Komisja rewizyjna:

Oczkowicz Bożena,

Oczkowicz Barbara

Urszula Wasik

26

12

Zaryszyn 24

15.12.2011

Przewodnicząca: Banaś Beata

Zastępca: Maria Kowalska

Sekretarz: Wiesławska Małgorzata

Skarbnik: Byczek Jolanta

Członek:Leks Bożena

Komisja rewizyjna:

Błaut Elżbieta,

Augustyńska Elżbieta,

Gębka Jolanta

25

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się