GMINA KSIĄŻ WIELKI

Masz ciekawe zdjęcia swojej miejscowości? Wyślij nam te fotografie – zamieścimy je w galerii. Prosimy tylko o ich podpisanie (co przedstawiają) oraz podanie nazwiska autora.

 

Teren gminy podzielony jest na 22 sołectwa:

L.P. NAZWA SOŁECTWA IMIĘ I NAZWISKO SOŁTYSA SKŁAD RADY SOŁECKIEJ
1. Antolka JANUSZ HUMA  

1. Dariusz Jasica

2. Sebastian Adamczyk

3. Łukasz Kordyś

4. Jolanta Horyń

2. Boczkowice STANISŁAW NIEMIEC

1. Krzysztof Oczkowicz

2. Grzegorz Szwaczka

3. Mieczysław Milewski

3. Cisia Wola BARBARA RÓWNIAK

1. Adam Wisła

2. Dawid Kita

3. Paweł Strzelec

4. Cisie URSZULA BŁAŚ

1. Beata Pluta

2. Bogumił Kurylczyk

5. Częstoszowice MAREK MILEWSKI

1. Kacper Szych

2. Rafał Pawlik

3. Małgorzata Gajos

6. Giebułtów MARIUSZ KWIECIEŃ

1.Paweł Zyguła

2.Krzysztof Kawiorski

7. Głogowiany-Stara Wieś KAROLINA LEŚNIAK

1. Józef Dziad

2. Damian Zyguła

8. Głogowiany-Wrzosy JAN SOLARZ

1. Barbara Krawczyk

2. Krystian Serda

3. Halina Dziad

9. Konaszówka BEATA BURZYŃSKA

1. Andrzej Kordecki

2. Henryk Zębala

3. Andrzej Otak

4. Miłosz Madejski

10. Krzeszówka MAREK MAJEWSKI

1. Tomasz Gorajczyk

2.Przemyslaw Machnik

3. Rafał Szwaczka

4. Grzegorz Stankowski

11. Książ Mały MARIAN PRZEŹDZIK

1.Wiesława Szwaczka

2. Mirosław Michta

12. Książ Mały-Kolonia ZYGMUNT LĘDŹWA

1. Halina Machejek

2. Mariusz Kaźmierczyk

3. Robert Milewski

13.

Książ Wielki

ADAM ZYGUŁA

1. Marian Doroba

2. Marcin Kamiński

14. Łazy KRYSTIAN GRELA

1. Tomasz Pluta

2. Piotr Włodarczyk

3. Anna Stempińska

15. Małoszów JAN KROCHMAL

1. Grzegprz Zaręba

2. Michał Krzywda

3. Krystyna Kumon

16. Mianocice RENATA WASIK

1. Bogusław Kwaśniewski

2. Rafał Madejski

3. Ryszard Sych

17. Moczydło ZBIGNIEW SELEGA

1.Wojciech Domagała

2. Andrzej Majewski

3. Adam Bartos

4. Ryszard Majcher

5. Krzysztof Gajda

18. Rzędowice ZOFIA TKACZEWSKA

1. Grażyna Marzec

2. Jagoda Spicha

3. Zbigniew Słuszniak

4. Zbigniew Konopka

19. Tochołów MAREK GAJOS

1. Janusz Wasik

2. Jarosław Musiał

3. Franciszek Oczkowicz

4. Anna Szwaczka

20. Trzonów

MARIA ZOFIA

MADEJSKA

1. Jan Gąsiorek

2. Mieczysław Nowak

3. Andrzej Zięba

21. Wielka Wieś ADAM SZWACZKA

1. Żabicki Leszek

2. Eugenia Gołąb

3. Zdzisław Pietrzyk

22. Zaryszyn ADAM STEFAŃSKI

1. Robert Zając

2. Mirosław Bazanek

3. Beata Banaś

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem