GMINA KSIĄŻ WIELKI

Uncategorised

Czytaj więcej...

W Gminie Książ Wielki działa:

13 Kół Gospodyń Wiejskich

10 Ochotniczych Straży Pożarnych

Strażacki Klub Sportowy „Jastrzębiec”

Stowarzyszenie „Pomocna Dłoń

Lp.

Stowarzyszenie KGW

Data założenia

Członkowie zarządu

Liczba członków

1

Antolka 78

27.06.2013

Przewodnicząca: Horyń Jolanta

Zastępca: Uchto Małgorzata

Skarbnik: Kobyłka Dorota

Sekretarz: Gurbiel Katarzyna

Członek: Oczkowicz Beata

Komisja Rewizyjna:

Kwiecień Maria,

Rał Katarzyna,

Grzyb Halina

19

2

Cisie 34A

2.04.2009

Przewodnicząca: Wróbel Joanna

Zastępca: Błaś Urszula

Sekretarz: Waligóra Aneta

Skarbnik: Bielnicka Renata

Członek: Balbus Bartnik Mirosława

Komisja rewizyjna:

Pluta Beata,

Omelańska Mirosława,

Otwinowska Krystyna

16

3

Giebułtów 19

2.04.2010

Przewodnicząca: Zyguła Alfreda

Zastępca: Bartosik Urszula

Sekretarz: Wilk Marianna

Skarbnik: Beneś Danuta

Członek: Kwiecień Maria

Komisja rewizyjna:

Huma Grażyna,

Orlacz Nina,

Kwiecień Beata

18

4

Głogowiany Wrzosy 29

29.03.2010

Przewodnicząca: Jurkowska Grażyna

Zastępca: Pycia Jolanta

Sekretarz: Górnik Urszula

Skarbnik: Dziad Halina

Członek: Piasek Anna

Komisja rewizyjna:

Piasek Anna,

Kaźmierczyk Dorota,

Bożek Ewa

21

5

Książ Wielki ul. Krakowska 21

11.07.2011

Przewodnicząca: Zyguła Barbara

Zastępca: Sroka Helena

Skarbnik: Otak Elżbieta

Sekretarz: Syska Maria

Członek: Kot Małgorzata

Komisja rewizyjna:

Poniewierka Zofia,

Portka Marianna,

Grzywnowicz Grażyna

30

6

Książ Mały 12B

15.05.2008

Przewodnicząca: Urszula Zachariasz

Zastępca: Angelika Zegan

Sekretarz: Lucyna Byczek

Skarbnik: Rosół Małgorzata

Członek: Jagoda Spicha

Komisja rewizyjna:

Oczkowicz Marta,

Wierzba Dorota,

Sudańska Agata

24

7

Konaszówka 24

17.05.2011

Przewodnicząca: Danuta Topolska

Zastępca: Płaczek Lidia

Sekretarz: Ewa Otak

Skarbnik: Garbarz Łucja

Członek: Aneta Zdeb

Komisja rewizyjna:

Ptak Grzegorz,

Rachwał Elżbieta,

Łucka Jolanta

20

8

Mianocice 11

3.12.2010

Przewodnicząca: Sych Małgorzata

Zastępca: Zyguła Mariola

Sekretarz: Marzec Grażyna

Skarbnik: Tkaczewska Monika

Członek: Madejska Jolanta

Komisja rewizyjna:

Plutecka Anna,

Wasik Emilia,

Rajca Małgorzata

21

9

Rzędowice 53

24.01.2012

Przewodnicząca: Tkaczewska Zofia

Zastępca: Pachoł Anna

Sekretarz: Spicha Jagoda

Skarbnik: Ziętara-Kozioł Ewelina

Członek: Oczkowicz Elżbieta

Komisja rewizyjna:

Pluta Renata,

Zegadło Małgorzata,

Zyguła Beata

17

10

Łazy 10

19.11.2008

Przewodnicząca: Sennik Małupa Celina

Zastępca: Koterwa Czaderska Aleksandra

Sekretarz: Otfinowska Aneta

Skarbnik: Adamska Grażyna

Członek: Tkaczewska Zofia

Komisja rewizyjna:

Grela Elżbieta,

Oczkowicz Helena,

Grojec Danuta

21

11

Tochołów 25

27.02.2013

Przewodnicząca: Anna Szwaczka

Zastępca: Gawlikowska Krystyna

Sekretarz: Alicja Trela

Skarbnik: Krochmal Maria

Członek: Gajos Marzena

Komisja rewizyjna:

Oczkowicz Bożena,

Oczkowicz Barbara

Urszula Wasik

26

12

Zaryszyn 24

15.12.2011

Przewodnicząca: Banaś Beata

Zastępca: Maria Kowalska

Sekretarz: Wiesławska Małgorzata

Skarbnik: Byczek Jolanta

Członek:Leks Bożena

Komisja rewizyjna:

Błaut Elżbieta,

Augustyńska Elżbieta,

Gębka Jolanta

25

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem