GMINA KSIĄŻ WIELKI

Pogłębiono rowy w Częstoszowicach      Na wniosek Zdzisława Ptaka, radnego z Częstoszowic oraz Marka Milewskiego – miejscowego sołtysa, pogłębiono rowy przy utwardzonej drodze prowadzącej od początku wsi w stronę przysiółka Lisiny. Zamulony rów wzdłuż tego stromego podjazdu nie mieścił po większych opadach płynącej rwącym strumieniem deszczówki, która rozlewała się niżej po głównej ulicy tworząc niebezpieczne kałuże przy stawie. Kilka dni pracy wynajętej przez Gminę koparki oraz wywożącego wybraną ziemię traktora z naszej ekipy gospodarki komunalnej, załatwiło zgłoszony problem.

Pogłębiono rowy w Częstoszowicach     Przy okazji pogłębiono również rowy od strony stawów przy głównej, wiejskiej ulicy na jej skrzyżowaniu z boczną drogą do Lisin. Zapewni to szybki spływ deszczówki z asfaltowej nawierzchni  nawet przy gwałtownych opadach.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.