GMINA KSIĄŻ WIELKI

Odnowiona ulica Poniatowskiego

Odnowiona ulica Łaskiego     Dotąd nierówna i miejscami dziurawa teraz wygląda jak prawdziwa miejska ulica. Ma 360 m długości i od 5 do 6 metrów szerokości. Oprócz nowej nawierzchni asfaltowej położono także chodniki i zainstalowano energooszczędne oświetlenie. Cała właśnie ukończona inwestycja, obejmująca gruntowną modernizację ulicy Poniatowskiego wraz z parkingiem przy Cmentarzu w Książu Wielkim (ul. Łaskiego), kosztowała Gminę niemal 900 tys. zł. I ulica (zdjęcie pierwsze) i parking o powierzchni tysiąca m kw. (zdjęcie drugie) są już udostępnione dla mieszkańców.

Komisja odbioru robót    Prace przy zadaniu realizowanym przez firmę „Dukt”, która modernizowała już w Książu Wielkim kilka ulic (Stawową, Długosza i Podzamcze), komisja odbioru robót oceniła wysoko. Na zdjęciu wykonanym we wtorek, 28 kwietnia, widzimy członków komisji składającej się z wójta Marka Szopy (pierwszy z lewej), jego zastępcy Grzegorza Janusa (drugi z prawej), radnej Małgorzaty Rosół (w środku) oraz przedstawicieli nadzoru budowlanego i wykonawcy inwestycji.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.