GMINA KSIĄŻ WIELKI

Inwestycja w Rzędowicach

     Opuszczony od lat i częściowo zrujnowany budynek szkoły w Rzędowicach zamienia się w pałac wcale nie gorszy od stojącego nieopodal dworu rodu Zdziechowskich, w którym obecnie mieszczą się nasze Warsztaty Terapii Zajęciowej. Wkrótce przeniosą się tutaj, a w drugiej części obszernych pomieszczeń powstanie Dzienny Dom Seniora. Postęp robót, trwających mimo zagrożenia koronawirusem, wizytowała komisja z wójtem Markiem Szopą na czele.

Inwestycja w RzędowicachInwestycja w Rzędowicach     Od strony frontowej, czyli od prowadzącej przez Rzędowice, i właśnie także modernizowanej drogi powiatowej, ten nowy „pałac” oddzieli od szosy pas zieleni, a nie jak dotąd szpetny płot. Szczegóły nowego zagospodarowania terenu uzgadniał Marek Szopa z Krzysztofem Golą, właścicielem firmy „Maja”, która wygrała przetarg na inwestycję. Jak przewiduje harmonogram prac, mają się one zakończyć przed czerwcem. Zatem po wakacjach uczestnicy zajęć prowadzonych przez WTZ oraz seniorzy spotkają się już tutaj w swoich nowych siedzibach.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.