GMINA KSIĄŻ WIELKI

Opłatek w Klubie Seniora     Na kilka dni przed Bożym Narodzeniem Seniorzy z klubu „Młodzi Duchem” spotkali się na opłatku w lokalu „Hulaj Dusza”. Przybyłych powitała przewodnicząca Helena Sroka, podkreślając jak ważna jest ta wspólna obecność w czasie pełnym pośpiechu i przygotowań do nadchodzących świąt. Bo także wtedy warto zatrzymać się chociaż na chwilę, by pomyśleć o tym, co w życiu jest najważniejsze. I złożyła życzenia spokojnych świąt w rodzinnym gronie oraz dużo sił, zdrowia, miłości, a także realizacji zamierzeń w nadchodzącym roku 2020.

Opłatek w Klubie Seniora     Z kolei ksiądz Przemysław Moćko odczytał fragment Ewangelii wg św. Łukasza, odmówił modlitwę oraz pobłogosławił opłatek, kierując na koniec do seniorów wiele ciepłych słów.

Opłatek w Klubie Seniora     Wtedy przystąpiono do łamania się opłatkiem i składania sobie świątecznych oraz noworocznych życzeń. A w uroczysty nastrój wprowadziła zebranych kolęda „Wśród nocnej ciszy”. Po niej nastąpiły kolejne, do których przygrywał na akordeonie kolega Wojtek. Na stołach nie brakowało wigilijnych potraw, a wśród biesiadników ciepłej i rodzinnej atmosfery. Ten radosny, pełen wzajemnej życzliwości nastrój potęgowały migocące jak znak pokoju płomyki palących się świec.

Opłatek w Klubie Seniora     Seniorzy z klubu „Młodzi Duchem” zgodnie postanowili przekazać wszystkim mieszkańcom Gminy Książ Wielki życzenia wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w podobnie ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym 2020 roku i szampańskiej zabawy na Sylwestra.

(HS)

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.