GMINA KSIĄŻ WIELKI

Święty Mikołaj w Łazach     Mimo remontu trwającego w świetlicy, Koło Gospodyń Wiejskich w Łazach nie zawiodło dzieci i urządziło im jak co roku spotkanie ze świętym Mikołajem, wyposażając go uprzednio w liczne prezenty złożone w worku, który jak podkreślano: nie miał dna. Przebudowywaną część sali odgrodzono lasem udekorowanych choinek, a druhowie strażacy zadbali o nadmuch ogrzanego powietrza, żeby jeszcze bardziej ocieplić atmosferę.

Święty Mikołaj w ŁazachŚwięty Mikołaj w Łazach     Przed wręczeniem prezentów św. Mikołaj i towarzysząca mu zamiast reniferów Śnieżynka odpytywali najmłodszych ze znanych im wierszyków. Było przy tym dużo śmiechu i wesołej zabawy. Na koniec dzieci zatańczyły w korowodzie prowadzonym przez Śnieżynkę oraz zaprosiły do siebie św. Mikołaja na przyszły rok. A potem przystąpiono do pałaszowania tego wszystkiego co już czekało na stołach, bo Łazy słyną z dobrej kuchni na całą Gminę.

(AS&R)

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.