GMINA KSIĄŻ WIELKI

Książowiacy na spływie Dunajcem     Szum wartkiego Dunajca w Pieninach aż przycichł gdy rozległy się po wodzie i po górach śpiewy oraz muzyka naszego zespołu „Książowiacy”. Niosąca ich tratwa stała się główną atrakcją turystyczną kiedy płynęli przełomem rzeki w minioną sobotę, w ramach wyjazdu rekreacyjnego, który okazał się także znakomitą promocją Gminy Książ Wielki. Wystarczy popatrzeć na minę kierującego tratwą flisaka – jest najwyraźniej dumny, że przypadł mu zaszczyt wiosłować przy takich artystach.

Książowiacy na spływie Dunajcem     Po spływie Dunajcem ze Sromowców Wyżnych do Szczawnicy, udano się wyciągiem na Palenicę skąd podziwiano rozległe, górskie widoki. Także tutaj nie obeszło się bez spontanicznego koncertu. Kiedy nagle zabrzmiała muzyka, wielu przebywających tam turystów zrezygnowało z dalszej wędrówki szlakami, aby posłuchać „Książowiaków” i potańczyć wraz z nimi.

AK&IK

Książowiacy na spływie Dunajcem

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.