GMINA KSIĄŻ WIELKI

Nowa droga: Moczydło - Krzeszówka - Książ MałyNowa droga: Moczydło - Krzeszówka - Książ Mały     Komisyjnie odebrano we wtorek (17 września) sześciokilometrowy odcinek drogi powiatowej nr 1217K, prowadzący z Moczydła przez Krzeszówkę do Książa Małego. Była to bardzo skomplikowana i kosztowna inwestycja gdyż ta trasa od Moczydła biegnie stromo i zakosami na znaczne wzniesienie, a następnie pokonując tylko nieco łagodniejszy spadek dojeżdżamy do Krzeszówki. Ten wjazd i zjazd pokazują dwa zdjęcia obok.

Odbiór drogi: Moczydło - Krzeszówka - Książ MałyOdbiór drogi: Moczydło - Krzeszówka - Książ Mały     Dzięki przebudowie fragmentu drogi w samym Moczydle wieś zmieniła się nie do poznania, nabierając charakteru miejskiego osiedla. Szosa, wzdłuż której biegnie chodnik, została poszerzona, a do każdej posesji będą prowadziły nowe podjazdy z nawierzchnią asfaltową. Wśród członków komisji (widocznej w pełnym składzie na pierwszym zdjęciu) był wójt Marek Szopa oraz m.in.: Kierownik Drogowej Służby Interwencyjnej Zarządu Dróg Powiatowych w Miechowie Krzysztof Szarek, wicestarosta Paweł Osikowski i dyrektor ZDP Roman Suchoń.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.