GMINA KSIĄŻ WIELKI

Dzień Dziecka w ŁazachDzień Dziecka w Łazach     Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Łazach oraz druhowie z miejscowej drużyny Ochotniczej Straży Pożarnej ramię w ramię stanęli na wysokości odpowiedzialnego zadania urządzając wszystkim najmłodszym mieszkańcom taką imprezę na Dzień Dziecka, że jej uczestnicy zgodnie okrzyknęli ją jeszcze lepszą niż rok temu. Przypomnijmy, iż wówczas też była imponująca, zatem trudno sobie wyobrazić co tu się będzie działo za rok. W każdym razie w minioną sobotę (1 czerwca) nie tylko tradycyjnie przeciągano linę, skakano w workach i bawiono się do woli w dmuchanym zamku…

Dzień Dziecka w Łazach     Oprócz zabaw był najprawdziwszy pokaz udzielania pierwszej pomocy, a po nim kontrolowany pożar z wielkim dymem, po którym nastąpiło wycie syren oznaczające alarm. Strażacy przyjechali natychmiast swoim bojowym wozem i dzielnie ugasili ogień oraz zdławili dym. Między tymi atrakcjami serwowano dzieciom poczęstunek: kiełbaski z grilla, słodycze oraz napoje, z czego skorzystali również dorośli.

(AS)

Dzień Dziecka w ŁazachDzień Dziecka w Łazach

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.