GMINA KSIĄŻ WIELKI

"Jajeczko" seniorów     Spóźnione ale bardzo udane „Jajeczko wielkanocne” zorganizowali członkowie Klubu Seniora „Młodzi Duchem” w Książu Wielkim. Spotkali się 25 kwietnia by w swoim towarzystwie powrócić na chwilę do atmosfery minionych Świąt Wielkanocnych. Poniższy fragment okolicznościowego wiersza bardzo dobrze obrazuje atmosferę tego spotkania: „Choć wiosna wszystkich absorbuje,/ jednak każdy jeszcze zapach świąt czuje./ My w Klubie Seniora dzisiaj świętujemy/ i smacznym jajeczkiem się poczęstujemy./ By przy każdym stole rodzina siedziała/ i w trudnych momentach sobie pomagała".

"Jajeczko" seniorów     Na stołach ozdobionych stroikami pojawiły się świąteczne potrawy: żurek z kiełbaską, jajka podane „na wesoło”, galaretka w kształcie jajka, sałatki, smaczne ciasta i napoje. Przy tak zastawionych stołach i w takim towarzystwie aż trudno było zakończyć to spotkanie. Po raz kolejny pokazało ono ile werwy i młodego ducha drzemie w naszych emerytach. Potwierdziło tym samym także to, że kluby seniora są bardzo potrzebne gdyż ludzi starszych jest coraz więcej.

(HS)

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.