GMINA KSIĄŻ WIELKI

"Wieczór seniora" w Książu Wielkim"Wieczór seniora" w Książu Wielkim     Panie ze Stowarzyszenia Koło Gospodyń Wiejskich w Książu Wielkim przygotowały w ubiegłą niedzielę coroczny „Wieczór seniora”, odbywający się tradycyjnie zaraz po Dniu Babci i Dniu Dziadka. Była to już ósma taka impreza, a za jej temat przewodni – co zaznaczyła na wstępie prezesująca Stowarzyszeniu KGW Barbara Zyguła – obrano miłość. Jak powiedziała, to najpiękniejsze ze słów zawiera w sobie wszystko co w życiu najważniejsze: radość, serdeczność, nadzieję i szacunek… Seniorzy zapełnili szczelnie salę miejscowej remizy wsłuchując się w dedykowane im śpiewy oraz deklamacje.

"Wieczór seniora" w Książu Wielkim     Barbara Zyguła podziękowała władzom naszej Gminy za pomoc finansową przy organizacji tej imprezy oraz OSP w Książu Wielkim za udostępnienie sali. Natomiast w imieniu samorządu przemówiła Anna Gniewek z UG składając seniorom życzenia zdrowia i pomyślności. Na zdjęciu z prawej strony Barbara Zyguła stoi druga od lewej, a Anna Gniewek trzecia.

"Wieczór seniora" w Książu Wielkim     Do piosenek, które niemal bez wyjątku nawiązywały na różne sposoby do miłości, akompaniował na akordeonie jak zwykle Wiesław Kopeć. Panie z KGW dały znakomity, bo wypełniony pozytywnymi emocjami występ. Seniorzy podchwytywali słowa znanych przebojów i nucili razem. Było jak zapowiedziano na wstępie: radośnie, serdecznie i z szacunkiem.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się