GMINA KSIĄŻ WIELKI

Plac pod budowę świetlicy w Mianocicach     Ujęta w planie inwestycyjnym Gminy na rok 2019 budowa świetlicy w Mianocicach ma wielkie szanse być zrealizowana. Właśnie rozstrzygnięty przetarg na wykonanie tego zadania wygrała Firma „Maja” Krzysztofa Goli oferując cenę 1.436.190 zł, o prawie 60 tys. zł niższą niż kwota kosztorysowa (1.494.089 zł) obejmująca także między innymi wynagrodzenie inspektora nadzoru. Zatem do końca grudnia na tej łączce (zdjęcie) pomiędzy drogą powiatową do Rzędowic, a rzeczką Nidzicą stanie obszerny, parterowy budynek z tarasem, parkingiem, altaną do grilla oraz dużym placem zabaw dla dzieci.

Projekt świetlicy w Mianocicach    

     Zgodnie z zatwierdzonym projektem, obok wejścia chronionego wiatrołapem będą dwie toalety (na rysunku należą do nich dwa okienka na prawo od drzwi). Na wprost za korytarzem (o szerokości 3 m) otwartym na dwie strony, zlokalizowano kuchnię wraz z oddzielnym WC i kotłownię. Na prawo usytuowano magazynek, szatnię oraz mniejszą salę o powierzchni 32,9 m kw. Natomiast całą lewą stronę budynku zajmie duża sala licząca 50,6 m kw. Uzyskane przez Gminę dofinansowanie do tej inwestycji wynosi 500 tys. zł.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się