GMINA KSIĄŻ WIELKI

Nowy kierownik WTZ     Agnieszka Mikołajczyk wygrała konkurs na stanowisko kierownika Warsztatów Terapii Zajęciowej w Rzędowicach i zastąpiła odchodzącego na emeryturę Andrzeja Szumę (oboje na fotografii). W piątek odbyło się oficjalne przekazanie „władzy”. W gabinecie na piętrze pałacu Zdziechowskich przeglądano szczegółową dokumentację pracy WTZ. Dla nowej kierowniczki nie są to sprawy nieznane gdyż jest związana z tą placówką od 1996 roku, prowadząc ostatnio pracownię plastyczną.

Nowy kierownik WTZ    

     Andrzej Szuma pracował w Warsztatach Terapii Zajęciowej niemal ćwierć wieku, a od roku 2005 był ich kierownikiem. Obecnie do placówki zatrudniającej dziewięć osób uczęszcza 27 podopiecznych. W najbliższym czasie planuje się przenieść WTZ do przystosowanej na ten cel byłej szkoły w Rzędowicach. Działalność placówki zostanie wtedy także poszerzona o prowadzenie Dziennego Domu Seniora. Jak stwierdził odchodzący kierownik, są to wyzwania, którym z pewnością podoła jego doświadczona i przygotowana do tej pracy następczyni.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się