GMINA KSIĄŻ WIELKI

Wigilia u piłkarzy     - Gratuluję sportowych wyników, bo to był udany sezon naszej drużyny. Nie oczekujemy od niej cudów. Dopóki gra w piłkę daje wam satysfakcję, a kibicom przynosi emocje i radość, samorząd wspomoże finansowo „Jastrzębca” tak jak wspomagał go w latach ubiegłych – zapewnił podczas świątecznego spotkania piłkarzy wójt Marek Szopa. I życzył w Nowym Roku awansu w tabeli A klasy z szóstego miejsca o kilka oczek w górę. – Będziemy się wszyscy starali, bo to jest dla nas osiągalne - odpowiedział prezes Klubu Marek Szałas i podziękował za życzenia oraz pomoc Gminy (na zdjęciu siedzi z prawej strony Wójta).

Wigilia u piłkarzy     Jak dodał Wacław Łucka, SKS „Jastrzębiec” w nowym sezonie piłkarskim niewątpliwie „upuści krwi czołówce tabeli”. I już po przełamaniu się wszystkich ze wszystkimi opłatkiem na tym sportowym, wigilijnym spotkaniu (odbyło się po treningu obok hali) - przytoczył kilka wyliczeń. Otóż tytuł króla strzelców, który zdobył najwięcej bramek w minionym sezonie (9) wywalczył Arkadiusz Krawiec. Natomiast wicekrólem został Piotr Srebnicki mając na koncie 7 strzelonych goli. Ponadto zawodnik ten grał najdłużej na boisku, bo w 12 całych meczach i w jednym częściowo, co daje łącznie aż 1.160 minut czynnego biegania za piłką.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się