GMINA KSIĄŻ WIELKI

Dzień Nauczyciela w ZS-P w Książu Wielkim     „Kto nabytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez przerwy zdobywa, ten może być nauczycielem innych” - tą myślą Konfuncjusza Edyta Sychowska, dyrektorka Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Książu Wielkim, rozpoczęła uroczystą akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w której wzięli udział uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście.

 

Dzień Nauczyciela w ZS-P w Książu Wielkim     Edyta Sychowska podziękowała wszystkim za trud i pracę włożoną w wychowanie młodego pokolenia, a w szczególności wyrazy uznania skierowała w stronę rodziców, gdyż to oni są pierwszymi nauczycielami swoich dzieci. Gorące życzenia i podziękowania dla grona pedagogicznego złożyła w imieniu władz Gminy Jolanta Nowak - kierownik Centrum Usług Wspólnych oraz w imieniu Rady Rodziców - Ewa Gębka.

 

Dzień Nauczyciela w ZS-P w Książu WielkimDzień Nauczyciela w ZS-P w Książu Wielkim     Program artystyczny przygotowali uczniowie klasy 3 i 4 pod kierunkiem Magdaleny Szyniec i Barbary Włodarczyk. W sposób zabawny, a zarazem dosadny przedstawili utrapienia nauczycieli podczas lekcji wychowawczej. Odegrano scenki przedstawiające m.in. spory uczniów oraz ich typowe zachowania w klasie.

Dzień Nauczyciela w ZS-P w Książu Wielkim     W końcowej części akademii uczniowie złożyli humorystyczne życzenia każdemu nauczycielowi, przeplatane piosenkami i tańcem. Natomiast finałem uroczystości było wspólne zaśpiewanie „Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina…”, co przypomniało o wielkim święcie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

(MS&Red.)

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się