GMINA KSIĄŻ WIELKI

Piknik w Antolce     Obchodzone w środę przez przedszkolaków z Antolki Święto Pieczonego Ziemniaka połączono ze smakowaniem nie tylko pieczonych kartofli. Była bowiem także przygotowana w żeliwnych garnkach na żywym ogniu mieszanka innych warzyw i mięs oraz rumiane kiełbaski z rusztu. A dbająca o posiłki dla najmłodszych dzieci Beata Oczkowicz podała swoje słynne na całą Europę racuchy z jabłkami. Na zbiorowym zdjęciu pani Beata przykucnęła pierwsza z lewej, a dalej stoi jako pierwsza -  wychowawczyni przedszkolaków Katarzyna Grela. Natomiast jedynym dorosłym mężczyzną w sfotografowanym gronie jest wójt Marek Szopa.

Piknik w AntolcePiknik w Antolce     Uczniowie klasy II, której wychowawczynią jest Elżbieta Szopa, przygotowali dla młodszych koleżanek i kolegów konkurs na odgadywanie kto za jakie przebrał się warzywo. Natomiast uczennice ze starszych klas przeprowadziły krótką lekcję zasad bezpiecznego ruchu pieszych na drogach, zadając łatwiejsze i trudniejsze zadania do rozwiązania.

Piknik w AntolcePiknik w Antolce     W chwilach przerw pomiędzy konkursami a zabawami, częstowano się jedzeniem z suto zastawionych stołów. Zarówno uczniom, jak i przedszkolakom, najbardziej smakowały pieczone ziemniaki i kiełbaski z rusztu. Najmniejszym powodzeniem – o dziwo - cieszyły się owoce i cukierki.

Piknik w AntolcePiknik w Antolce     Na piknik zaproszono wójta Marka Szopę, dyrektor Małgorzatę Borucką oraz Krzysztofa Golę właściciela firmy „Maja”, która nie tylko wykonała wysoko ocenione prace przy termomodernizacji gmachu SP, ale dodatkowo położyła panele podłogowe w pomieszczeniach przedszkola. Jak widać na zdjęciach, główna sala zmieniła się teraz nie do poznania, w czym pomogli także rodzice malując ściany.

Piknik w Antolce     Dlatego w imieniu dzieci z przedszkola, Katarzyna Grela wręczyła Markowi Szopie i Krzysztofowi Goli okolicznościowe dyplomy z wyrazami podziękowania.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się